OUFEI Fluture Colier Cercei Set De Cercei Pentru Femei din Oțel Inoxidabil Seturi de Bijuterii Moda Femeie Accesorii Farmece

Recenzii Ale Clienților
În stoc
24.37lei 15.84lei

• SKU: a151772
    • Categorie: Seturi De Bijuterii Și Mai Mult
    • Tag-uri: hoya din oțel inoxidabil, curele din oțel inoxidabil, sosuri din otel inoxidabil, meserii din oțel inoxidabil, estrella din oțel inoxidabil, creion din oțel inoxidabil, ebike din oțel inoxidabil, oufei brățară din oțel inoxidabil, sau valentino din oțel inoxidabil, anodizat, oțel inoxidabil.

Rating

Vă Mulțumesc! Comentariul tau a fost trimis.

Produse conexe

Missvikki Reglabil Deschidere Pot Fi Stivuite Se Amestecă-Meci Brățară Brățară Inel Set De Bijuterii Femei Fata De Nunta Petrecere Bijuterii Cadou 2022
157.32lei 73.93lei

Descriere Produs 100% de Brand Nou ,Toate Cubic Zirconia sunt Încrustate de către Lucrătorii noștri Care au experiență de mai mult de 5 Ani Stil: De Înaltă Calitate Moda Bijuterii Material: 100% AAA Cubic Zirconia DiamondWearing Ocazie: Se Desfășoară Zilnic Purta / Petrecere / Aniversare / De Nunta Cadou

2023 Imitație de Piatră prețioasă de Bijuterii pentru Femei Boem Creative Albastru Verde Colier Cercei Zircon Trendy de Partid Femei Bijuterii
10.86lei 7.18lei

100% de brand nou și de înaltă calitate! Material:aliaj\oțel Titan\imitație pearl\zircon greutate:10-20g culoare:ca vezi tu Cantitate:1 buc\2 buc\3pcs Frumusetea ta, la prima vedere!Rafinat bijuterii, cadouri pentru tine si prietenii sunt foarte bune alegeri! Magazinul nostru sprijină

UDDEIN Vamale Etnice Africane Set de Bijuterii Handmade Vânt Aluminiu Lanț Cristal Rotund Maxi Colier si Pandantiv Declarație Guler
84.65lei 67.73lei

Stil de moda: bijuterii,colier de nunta seturi ,africa de margele bijuterii set Material: mediu aliaj, aluminiu, cristal Dimensiuni: arata pe poze, vă rog să observați că Ocazie: de logodna /aniversare /petrecere/ cadouri Stare: 100% de brand nou, excelent ambarcațiuni Pachetul de Conținut: 1 neckalce, 1 pereche cercei .OPP sac, pare

3Pcs/set Femei Trendy Set de Bijuterii de sex Feminin de Culoare de Aur de Lux Inel cu Opal Stud Cercei Pandantiv Colier Bijuterii de Nunta Set
11.89lei 6.64lei

3Pcs/set Femei Trendy Set de Bijuterii de sex Feminin de Culoare de Aur de Lux Inel cu Opal Stud Cercei Pandantiv Colier Bijuterii de Nunta Set Noi de 100% handmade bijuterii de moda Tip de Element: Set de Bijuterii Material:Aliaj,Opal Culoare: ca imagine Dimensiunea: ca poza Pachetul include:3Pcs/set(Inel,Cercei,Colier) Notă: 1.Ar putea

Moda Cristal Seturi De Bijuterii Mireasa Nunta Petrecere Fermecătoare Femei Cercei Set Colier Salopete Accesorii Costum De Bijuterii Cadouri
129.58lei 81.65lei

Descriere Produs Caietul de sarcini: Stare:Nou Lungime colier : despre 48cm +extinderea lanț 7cm Material : Cristal + Aliaj Caracteristici: 1. 100% de Brand Nou și de înaltă calitate. 2. Prevenirea alergie la Ureche Stud 3. De lux și design Lucios, o meriți 4. Brillant

Mireasa Elegante Imitație Pearl Cercei Legăna Multistrat Rotund Perla Cravată Colier Pentru Femei Bijuterii De Nunta Cadou
38.29lei 23.74lei

SFATURI & PREAVIZ http://A-ztech.ro/store/5487159 En-gros și picătură de transport maritim sunt atât salutat? Pentru en-gros,va oferim o reducere sau gratuit de transport maritim expres. Pentru picătură de transport maritim,putem trimite produsele pentru clienții dumneavoastră direct și nu va pleca

Boem de nucă de Cocos Coajă Șirag de mărgele de Lemn Coliere Bratari Set Pentru Femei Etnice Colorate lucrate Manual cu Margele Moda Bijuterii Seturi de MANILAI
37.97lei 26.57lei

TRANSPORT 1.A-ztech.ro Livrare Standard: 12-45Days, de Urmărire: http://global.cainiao.com/ 2.Cainiao Super Economiei Globale: 15-60 zile, de Urmărire: http://global.cainiao.com/ 3.DHL: 4-9Days, Tracking:www.dhl.com REVENI 1. Pentru orice motiv, nu sunteți mulțumit cu obiectele, vom accepta retururi

Moda Inimă Mare Inoxidabil Seteel Set de Bijuterii pentru Femei de Culoare de Argint Cercei Colier Set de Bijuterii pendientes mujer moda S178291S01
32.54lei 22.44lei

2021 Moda Inimă Mare Inoxidabil Seteel Set de Bijuterii pentru Femei de Culoare de Argint Cercei Colier Set de Bijuterii pendientes mujer moda Stil:2021 Moda Inimă Mare Inoxidabil Seteel Set de Bijuterii Material:otel Seteel Set de Bijuterii pentru Femei Dimensiune:după Cum Arată Purtarea de Ocazie: Nunta / Bal / Aniversare / Petrecere

Joyme Brand Set de Bijuterii Vintage Rotund Negru bijuterie de Cristal Gol Afară de Flori Mari Marquise Turcia Cercei Inel
23.88lei 15.26lei

PENTRU INFORMAȚII 1. Mini Scopul Este De 1 Set Gratuit De Transport Maritim, Puteți Amesteca Comanda. 2. Comanda ---- Free China Post Obișnuit Pachet Mic Plus. 3. 7 USD ---- Free China Post de Aer Și ePacket 4. Comanda > 120 USD ----Gratuit de Servicii de curierat Expres. 5. Fabrica Direct Store & Preț Ieftin Și De Înaltă Calitate

Etiopian Colier Cercei Set Inel din Africa de Mireasa Bijuterii seturi Habesha Eritreea Mic de Nunta Bijuterii set Bijuterii Dubai
27.07lei 23.03lei

Mai mult de 150 de dolari ,bunurile vor fi Transport Gratuit Prin DHL/Fedex/UPS/ Aramex. Timpul estimat de Sosire: China post :aproximativ 15 la 45 de zile Epacket:aproximativ 10 până la 15 zile DHL/UPS/Fedex/Aramex:aproximativ 3-8 zile lucratoare EMS:aproximativ 7-20 zile lucrătoare

MOONROCY Zirconiu, Bijuterii en-gros Transport Gratuit Crescut de Culoare de Aur Și Austriac flori Albe cercei si colier set de Bijuterii
106.78lei 80.07lei

Material: Importate Eco-friendly Aliaj & Austriac de Cristal Culoare: Ca fotografiile Dimensiune: Colier Pandantiv :2.1*1.2 cm,Lungime Lant:45+5 cm; Cercei:2.1*1.2 cm Greutate: 13g Caracteristică: utilizare Element Importat Eco-friendly Aliaj ,deci nu se estompeze pentru o lungă perioadă de timp și nu hypersusceptibility.

Bijuterii Femei Partid de Colier/cercei 10set Vârtej Lampwork Sticlă de Murano Colier Șirag de mărgele Cercel Moda Transport Gratuit